URNIKI in KONTAKTI (škofija Koper)

Jerihonsko bdenje 2018  začetek: 20. maj 2018 ob 17h  konec: 27. maj 2018 ob 18h

– URNIKI (lokacije Jerihonskega bdenja v škofiji Koper) – 

 

Tukaj se nahajajo LOKACIJE z URNIKI, kdaj se lahko bdenja udeležite. VPISI NISO POTREBNI!

 

Frančiškanski samostan Sv. Ane

(Destradijev trg 10a, 6000 Koper)

(Župnija Koper)

URNIK:

PETEK  25.5. od 18h – SOBOTA 26.5. do 18h             (nočno/dnevno bdenje) 24h!

25.5. ob 18h in 26.5. ob 18h bo redna Sv. Maša v samostanu.

KOORDINATOR: 

 

 

Cerkev Sv. Janeza Krstnika

(Ulica Quiliano 2, 5270 Ajdovščina)

(Župnija Ajdovščina)

URNIK:

– PONEDELJEK  21.5.:  20h – 21h

SREDA 23.5. – SOBOTA 26.5.:  vsak dan 20h – 21h

KOORDINATOR: 

 

 

Župnijska cerkev Sv. Justa

(Ustje 18 a, 5270 Ajdovščina)

(Župnija Ustje)

URNIK:

TOREK  22.5.:  19h – 20h

KOORDINATOR: 

 

 

Župnijska cerkev Sv. Vida

(Podnanos 48 a, 5272 Podnanos)

(Župnija Podnanos)

*V primeru, da bo cerkev zaprta zaradi gradbenih del, bo bdenje organizirano v župnijskem domu Podnanos.

URNIK:

PETEK  25.5.:  18.30 – 20h

KOORDINATOR: 

 

 

Župnijska cerkev Sv. Mihaela

(Biljana 12, 5212 Dobrovo v Brdih)

(Župnija Biljana)

URNIK:

PETEK  25.5.:  18.30 – 19.30

KOORDINATOR: 

 

 

Župnijska cerkev Sv. Danijela

(Vodnikova ulica 42, 5294 Dornberk)

(Župnija Dornberk)

URNIK:

– PETEK  25.5.:  20h – 21.30

KOORDINATOR: 

 

 

Samostanska kapela 

Šolske sestre De Notre Dame

(Vodnikova ulica 13, 6250 Ilirska Bistrica)

(Župnija Ilirska Bistrica)

URNIK:

PONEDELJEK 21.5. – SOBOTA 26.5.:  vsak dan 8h – 9h

ČETRTEK  24.5.:  19h – 20h

KOORDINATOR: 

 

 

Cerkev Device Marije

(Župnija Bovec)

URNIK:

– ČETRTEK  24.5.:  20h – 22h ;  

Ob 20h bo darovana Sv. maša po namenih Jerihonskega bdenja!

KOORDINATOR: 

 

 

Župnijska cerkev Sv. Vida

(Črniče 36a, 5262 Črniče)

(Župnija Črniče)

URNIK:

ČETRTEK  24.5.:  21h – 22h

KOORDINATOR: 

 

Župnijska cerkev Marijinega Vnebovzetja

(Na vasi 20, 5281 Spodnja Idrija)

(Župnija Spodnja Idrija)

URNIK:

SREDA  23.5.:  18h – 19h

KOORDINATOR: 

 

 

Župnijska cerkev Sv. Urbana

(Godovič 2, 5275 Godovič)

(Župnija Godovič)

URNIK:

– SOBOTA  26.5.:  18h – 19h

KOORDINATOR: 

 

 

Cerkev Sv. Ane

(Grahovo ob Bači 20, 5242 Grahovo ob Bači)

(Župnija Most na Soči)

URNIK:

– PONEDELJEK  21.5.:  18h – 18.30

Ob 18h bo darovana Sv. maša po namenih Jerihonskega bdenja!

PETEK 25.5.: 19h -20h

Ob 19h bo darovana Sv. maša po namenih Jerihonskega bdenja!

KOORDINATOR: 

 

 

Župnijska cerkev Sv. Lucije

(Most na Soči 14, 5216 Most na Soči)

(Župnija Most na Soči)

URNIK:

– PONEDELJEK  21.5.:  19h – 21h

Ob 19h bo darovana Sv. maša po namenih Jerihonskega bdenja!

– PETEK  25.5.:  18h – 20h

Ob 18h bo darovana Sv. maša po namenih Jerihonskega bdenja!

KOORDINATOR: 

 

 

Cerkev Sv. Janeza

(Roče 5, 5283 Slap ob Idrijci)

(Župnija Most na Soči)

URNIK:

– TOREK  22.5.:  19h – 20h

Ob 19h bo darovana Sv. maša po namenih Jerihonskega bdenja!

KOORDINATOR: 

 

 

Cerkev Sv. Jakoba

(Dolenja Trebuša 64, 5283 Slap ob Idrijci)

(Župnija Most na Soči)

URNIK:

– SREDA  23.5.:  19h – 20h

Ob 19h bo darovana Sv. maša po namenih Jerihonskega bdenja!

KOORDINATOR: 

 

 

Cerkev Sv. Janeza Krstnika

(Idrija pri Bači 9, 5216 Most na Soči)

(Župnija Most na Soči)

URNIK:

– ČETRTEK  24.5.:  19h – 20h

Ob 19h bo darovana Sv. maša po namenih Jerihonskega bdenja!

KOORDINATOR: 

 

 

Cerkev Marijinega vnebovzetja

(Podmelec 10, 5216 Most na Soči)

(Župnija Most na Soči)

URNIK:

– ČETRTEK  24.5.:  19h – 20h

Ob 19h bo darovana Sv. maša po namenih Jerihonskega bdenja!

KOORDINATOR: 

 

 

Cerkev Sv. Primoža in Felicijana

(Kanalski Lom 35, 5216 Most na Soči)

(Župnija Most na Soči)

URNIK:

SOBOTA 26.5.:  20h – 21.30

Ob 19h bo darovana Sv. maša po namenih Jerihonskega bdenja!

KOORDINATOR: 

 

 

Župnijska cerkev Sv. Kancijana

(Planina 67, 5270 Ajdovščina)

(Župnija Planina)

URNIK:

– PETEK 25.5.:  20h – 22h

KOORDINATOR: 

 

 

Župnijska cerkev Sv. Ane

(Batuje 21, 5262 Črniče)

(Župnija Batuje)

URNIK:

– PONEDELJEK 21.5. – NEDELJA 27.5:  vsak dan od 7h – 8h

KOORDINATOR: 

 

 

Cerkev Sv. Mihaela, Selo

(Župnija Batuje)

URNIK:

– PONEDELJEK 21.5. – NEDELJA 27.5:  vsak dan od 6h – 7h

KOORDINATOR: 

 

 

Kapela Gnidovčevega doma

Mirenski grad

(Miren 216, 5231 Miren)

(Župnija Miren)

URNIK:

– ČETRTEK:  20h – 21h

KOORDINATOR: